Garanti ve İade

GARANTİ & İADE KOŞULLARI


www.vellajewels.com 'da satılan tüm ürünler Vella Jewelry Firması garantisi altındadır.


vellajewels.com adresinden alışveriş yapan müşteriler aşağıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır:


Satın Aldığım Ürünlerin Garantisi Var mı ?

1. www.vellajewels.com üzerinden almış olduğunuz tüm ürünlerin kalite garantisi ve siparişinize ait ürünlerin elinize tam ve eksiksiz ulaşana kadar tüm sorumluluk, Vella Jewelry’a aittir. Müşterilerimizin bu haklarını kullanabilmeleri için siparişi teslim aldıkları andan itibaren 3 gün içerisinde bize bildirimde bulunmaları gerekmektedir.


Ürünlerde İade ve Değişim Yapabilir miyim?

İade yapılmamakta, kargodan eksik,kusurlu veya hasarlı çıkan ürün var ise kargo tesliminden itibaren 3 gün içerisinde bildirmek ve kullanılmamış olmak koşuluyla değişim yapılmaktadır.


Teslimat Esnasında Ürünlerimi Kontrol Etmeli Miyim ?

6. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer üründe bir tahribat mevcut ise kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğu unutulmamalıdır.


7. Kişiye özel ürünlerde ve özel siparişte, üzerine müşteri isteğine göre İSİM, TARİH, vb. özel metin veya resim işlenmiş ürünlerde DEĞİŞİM KABUL EDİLMEZ.


Değişim işlemini nasıl yaparım?

a) info@vellajewels e-posta adresine sipariş numaranızı talebinizi yazın,
b) İsmetpaşa mah. Toros sok. no:15 D:3 B.Paşa/ İstanbul adresine ürünü eksiksiz, orjinal faturası ile paketi hasar görmemiş, kulanılmamış ve kullanım hatası sonucu ile zarar görmemiş haliyle gönderdiğinizden emin olunuz. 

100% Müşteri Memnuniyeti
Kalite Ve Fark Yaratan Ürünler
100% Güvenli Alışveriş Keyfi
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır